x
Ş A T Ç A T I

Sandviç Panel

Sandviç Panel

Sandviç paneller üç temel çeşit mevcuttur. Bunlar poliüretan, mineral yünden ve EPS'dir.

Son yıllarda, sandviç panellerin inşaat sektöründe devrim niteliğinde bir çözüm olduğu kanıtlandı. Sandviç Panel, bu malzeme iki eşzamanlı amaca hizmet eden kendinden destekli bir bileşendir çatı kaplama  ve duvar bölmelerinde kullanılmakta ve ısı yalıtımı sağlar. Günümüzde birçok bina yalıtımlı sandviç panelden yapılmış giydirme kullanmaktadır. Bu malzeme nedir ve neden modern çatı ve duvar kaplaması için en popüler seçimdir.

İnşaat hizmetleri pazarındaki mevcut durum dikkate alındığında, çalışma süresi maliyet optimizasyonu sürecinde kilit rol oynamaktadır. Yapı ne kadar çabuk tamamlanırsa, son yıllarda önemli ölçüde artan inşaat hizmet maliyetlerine o kadar az harcıyoruz. Hızlı yapı tamamlama süreci aynı zamanda daha erken doluluk başlangıcı anlamına gelir ve bu da iş projeleri için yatırım getirisini artırır.

Sandviç paneller üç temel varyantta mevcuttur. Her biri belirli bir panel çekirdeği kullanır. Böylece yapılmış çekirdekler maddeler vardır poliüretan , mineral yünden ve EPS . Bu çözümlerin her biri belirli ihtiyaçları karşılamaya yöneliktir.

Yukarı Dön